Kategorie
Zdrowie

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych, czyli tani sposób na korzystanie z profesjonalnego sprzętu.

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych

Dla wszystkich pacjentów cierpiących z powodu różnych dolegliwości świetną propozycją jest sprzęt rehabilitacyjny. Sklepy medyczne działają na terenie całego kraju, a więc każdy ma do nich swobodny dostęp. Wynajem profesjonalnego łóżka rehabilitacyjnego jest sposobem na to, aby chory powrócił jak najszybciej do swojej pełnej sprawności fizycznej. Ponadto, gwarantuje mu ono pełnej komfort i wygodę leżenia. Niestety zakup łóżek rehabilitacyjnych wiąże się z dosyć znacznymi wydatkami. Lepszym rozwiązaniem jest wynajem łóżek, który będzie o wiele mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu.

Nasza wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych i profesjonalnego sprzętu medycznego oferuje wiele nowoczesnych rozwiązań, które można dostosować do wymagań osoby chorej. Wynajem pozwala więc na dopasowanie rozmiaru danych przedmiotów, aby jak najłatwiej i najwygodniej się z nich korzystało na co dzień. Łóżka sterowane są idealnym wyborem dla osób, które nie są w stanie się poruszać, ale także ludzi, którzy chcą jak najszybciej wrócić do pełnej sprawności, a ich niedyspozycja jest krótkotrwała. Specjalne łóżko sterowane elektroniczne pomoże im funkcjonować na co dzień i poddawać się codziennej rehabilitacji we własnym domu.

Dlaczego łóżka rehabilitacyjne są tak potrzebne?

Chory z ograniczonymi możliwościami ruchowymi wymaga specjalistycznej opieki, natomiast wynajęcie takiego sprzętu rehabilitacyjnego ją znacznie ułatwia i sprawia, że jest wygodniejsza dla opiekuna takiej osoby. W naszej ofercie znajdują się modele sterowane za pomocą pilota. W ten sposób można w dowolnej chwili dokonać regulację wysokości i w szybki sposób zmienić pozycję chorego, na przykład z leżącej na siedzącą, aby mógł wygodnie spożyć posiłek. Wygodna regulacja wysokości przy pomocy pilota przydaje się również na czas rehabilitacji, podawania leków czy zabiegów pielęgnacyjnych. Sterowane elektrycznie łóżka ułatwiają codziennie opiekowanie się chorym i sprawiają, że jest ono łatwiejsze i mniej obciążające opiekuna.

Łóżka w naszej wypożyczalni mają podnoszone barierki, które ochraniają pacjenta przed możliwości upadku z niego. Każde łóżko rehabilitacyjne posiada również możliwość blokady. Można do niego także dokupić inne niezbędne sprzęty medyczne, w ofercie posiadamy materace, koncentrator tlenu, specjalny wysięgnik do transportu pacjenta, jak i wiele innych sprzętów.

Łóżka rehabilitacyjne w przystępnej cenie

Nasza oferta jest bez wątpienia bardzo atrakcyjna. Wynajmujemy jedynie w pełni sprawne i profesjonalne sprzęty medyczne. Zdajemy sobie sprawę, że dla wielu osób łóżko rehabilitacyjne jest elementem niezbędnym. Niestety jego zakup jest dla wielu osób nieosiągalny z uwagi na wysoką cenę tego produktu. Nasza wypożyczalnia sprzętu medycznego oferuje swoim klientom szybką realizację zamówienia, sprawny transport, jak i usługę montażu na miejscu.

W dalszym ciągu zakup łóżka rehabilitacyjnego w naszym kraju nie jest refundowany. Właśnie z tego powodu skorzystanie z usług naszej wypożyczalni będzie najlepszym możliwym rozwiązaniem. Co ważne, u nas można wynająć łóżko już od 90 zł/miesiąc. Co jest bez wątpienia, jedną z najlepszych ofert na rynku.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego, czyli bezpieczny sposób pozyskania profesjonalnego sprzętu

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych jest także bezpieczniejszym rozwiązaniem, aniżeli zakup takich sprzętów. Podpisując umowę z nami, klient otrzymuje w pełni sprawny sprzęt. Jeśli jednak zdarzy się, że dozna on awarii, wtedy zostanie on jak najszybciej wymieniony na nowy i całkowicie sprawny. Nie należy więc martwić się, że osoba chora zostanie bez możliwości komfortowe korzystania ze sprzętu. Wynajem łóżek związane jest więc z pełną obsługą, a klient nie musi zajmować się ewentualnymi naprawami.

Wynajem łóżka rehabilitacyjnego dopasowanego do indywidualnych potrzeb

Łóżko rehabilitacyjne, jak i wszystkie inne sprzęty medyczne muszą być dostosowane do indywidualnych potrzeb osoby chorej. Wiele zależy od jej aktualnego stanu zdrowia, specyfiki problemu i danej sytuacji. Warto jej zapewnić wszelkie sprzęty i akcesoria, aby mogła jak najszybciej wrócić do swojego zdrowia. Wynajem łóżek rehabilitacyjnych odbywa się na czas określony. To klient wskazuje na, jak długo chce wypożyczyć sprzęt. Dolna granica wynosi 1 miesiąc, aczkolwiek nie ma określonej tej górnej. Na tak długo, jak to jest potrzebne, klient może korzystać z wypożyczonego sprzętu.

Łóżko wraz z odpowiednim materacem przeciwdziałają powstawaniu odleżyn. Ponadto, nasze produkty posiadają regulację położenia leża, aby chory mógł ćwiczyć i szybciej dochodzić do zdrowia. To sprzęty stabilne i wytrzymałe posiadające specjalne barierki, dzięki którym pacjent może bez problemu podnieść się, ale tym samym nie wypadnie z łóżka. Takie specjalistyczne produkty wykorzystywane są w szpitalach i innych placówkach medycznych, a więc muszą być nie tylko komfortowe, ale i funkcjonalne. Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych pozwala na wypożyczenie niezbędnego sprzętu krótki okres czas, jak i nawet wiele miesięcy.

Nie trzeba wcale decydować się na zakup drogiego produktu, który będzie kosztował nawet kilka tysięcy złotych. Dla wielu osób wynajem łózka będzie o wiele korzystniejszą opcją, dzięki której zaoszczędzą pieniądze, jak i swój czas. Wysokiej jakości sprzęt zagwarantuje idealne warunki do przeprowadzenia rehabilitacji. Dostawa pod wskazany adres, profesjonalny montaż i serwis to główne zalety takiego właśnie rozwiązania.

Wynajem łóżka- zalety dla pacjenta

  • proste i szybkie zmienianie pozycji ciała,
  • bezpieczeństwo, które gwarantują barierki boczne,
  • zmniejszenie ryzyka powstawania odleżyn, dzięki zastosowaniu specjalnego materaca,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych akcesoriów podnoszących wygodę korzystania z łóżka.

Wynajem łóżka- zalety dla opiekuna

  • możliwość wygodnego przemieszczania pacjenta, dzięki wbudowanym kółkom,
  • zwiększenie bezpieczeństwa osoby podopiecznej,
  • łatwy dostęp do chorego z każdej strony, ułatwione zabiegi pielęgnacyjne.

Czy warto wypożyczyć łóżko rehabilitacyjne?

Wypożyczenie łóżka rehabilitacyjnego jest doskonałym rozwiązaniem, zwłaszcza dla osób, które przez kontuzję, uraz czy przebyty zabieg są zmuszone z niego korzystać. Jest to polecana opcja dla osób, które nie będą korzystały z niego przez bardzo długi czas i dosyć szybko powrócą do swojego zdrowia. Wynajem sprzętu medycznego jest bardziej opłacalny właśnie w krótkim czasie. Decydują się na niego także osoby, które mają ograniczone możliwości finansowe i nie mogą pozwolić sobie na zakup nowego czy nawet używanego modelu.

Co ważne, nasza wypożyczalnia ma w swojej ofercie nie tylko łóżka rehabilitacyjne, ale również wiele przydatnych akcesoriów, które ułatwią życie choremu, jak i opiekę nad osobą leżącą. Każdy bez problemu dobierze dla siebie idealny model, który spełni wszystkie potrzeby użytkownika. Dużą popularnością cieszą się zwłaszcza propozycje regulowane za pomocą pilota, z barierkami i wysięgnikami, dzięki którym łatwiej jest opiekować się potrzebującym, jak i zapewnić mu wygodę i bezpieczeństwo.

Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i odwiedzenia strony beck-orto.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *